OFRII.com - Red Rocket OFRII.com - 8k wallpapers, foto OFRII.com - Samuraj - bojove umeni - zbrane OFRII.com - Svt Ponorek OFRII.com - 3D medely - 3D tisk - 3D scan OFRII.com - Akvaristika, Akvarijn ryby, Akvarijn rostliny ORFII.com - Freediving - voln potapn ORFII.com - Astrologie - horoskop, znamen, souhvzd, zvrokruhy ORFII.com - Vesmr - planety, galaxie, hvezdy ORFII.com
Reklama
3D tiskárny
AONN.cz
ENKII Byl jednou jeden... vynalezce online na enkii.cz
Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys

3D Slicer

Software, ve kterém se připravují CAD data pro 3D tisk, má za úkol rozdělit počítačový 3D model výrobku na tenké horizontální „plátky“ (slice). V téže aplikaci se obvykle navrhují dočasné podpěry, nastavuje prostorová orientace výrobku v tiskové komoře a definují další parametry tiskové úlohy.


Cura (software) Vám pomůže připravit Váš model pro 3D tisk. Ideální nástroj pro začátečníky, díky kterému okamžitě produkují skvělé výsledky. V expertním módu lze nastavit přes 200 vlastností ovlivňujících výsledek tisku. Díky open–source vývoji a široké komunitě uživatelů se Cura neustále zdokonaluje a Vaše tisky s ní.

více o CuraSimplify 3D (software)nabízí uživatelům přímočarý postup přípravou tisku – od importu, manipulace a oprav modelu přes generování kódu a užitečného náhledu až po zahájení tisku. Rychlou práci velmi usnadňuje zejména bleskové generování Gcode. Můžete tak velmi rychle zkoušet více variant, s různými podporami i změnou parametrů, zobrazit si je a zvolit si tu nejvhodnější pro finální 3D tisk.

více o Simplify 3D


CraftWare (software) s uživatelským rozhraním, které mnozí porovnávají se Simplify3D, si CraftWare určitě zaslouží pozornost, aby se prezentoval jako bezplatná alternativa k populárnímu tiskovému kráječi na 3D. CraftWare vyvinutý výrobcem 3D tiskáren CraftBot, je kompatibilní s téměř jakoukoli 3D tiskárnou FDM. První věcí, kterou si uživatelé všimnou, je barevné a intuitivní rozhraní, které poskytuje plnou kontrolu nad nastavením 3D tisku.

více o CraftWare©Ofrii 2012
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com