OFRII.com - Red Rocket OFRII.com - 8k wallpapers, foto OFRII.com - Samuraj - bojove umeni - zbrane OFRII.com - Svt Ponorek OFRII.com - 3D medely - 3D tisk - 3D scan OFRII.com - Akvaristika, Akvarijn ryby, Akvarijn rostliny ORFII.com - Freediving - voln potapn ORFII.com - Astrologie - horoskop, znamen, souhvzd, zvrokruhy ORFII.com - Vesmr - planety, galaxie, hvezdy ORFII.com
Reklama
3D tiskárny
AONN.cz
SIFEE.biz - SEX ve meste online, tapety, epizody, postavy
Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys

3D Slicer

Software, ve kterém se připravují CAD data pro 3D tisk, má za úkol rozdělit počítačový 3D model výrobku na tenké horizontální „plátky“ (slice). V téže aplikaci se obvykle navrhují dočasné podpěry, nastavuje prostorová orientace výrobku v tiskové komoře a definují další parametry tiskové úlohy.


Cura (software) Vám pomůže připravit Váš model pro 3D tisk. Ideální nástroj pro začátečníky, díky kterému okamžitě produkují skvělé výsledky. V expertním módu lze nastavit přes 200 vlastností ovlivňujících výsledek tisku. Díky open–source vývoji a široké komunitě uživatelů se Cura neustále zdokonaluje a Vaše tisky s ní.

více o CuraSimplify 3D (software)nabízí uživatelům přímočarý postup přípravou tisku – od importu, manipulace a oprav modelu přes generování kódu a užitečného náhledu až po zahájení tisku. Rychlou práci velmi usnadňuje zejména bleskové generování Gcode. Můžete tak velmi rychle zkoušet více variant, s různými podporami i změnou parametrů, zobrazit si je a zvolit si tu nejvhodnější pro finální 3D tisk.

více o Simplify 3D


CraftWare (software) s uživatelským rozhraním, které mnozí porovnávají se Simplify3D, si CraftWare určitě zaslouží pozornost, aby se prezentoval jako bezplatná alternativa k populárnímu tiskovému kráječi na 3D. CraftWare vyvinutý výrobcem 3D tiskáren CraftBot, je kompatibilní s téměř jakoukoli 3D tiskárnou FDM. První věcí, kterou si uživatelé všimnou, je barevné a intuitivní rozhraní, které poskytuje plnou kontrolu nad nastavením 3D tisku.

více o CraftWare©Ofrii 2012
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com